WW1FT226R
MFR.Part #
WW1FT226R
JLCPCB Part #
C2593228
Description
-55℃~+350℃ 1W 226Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS