WW12JTR390
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
WW12JTR390
JLCPCB Part #
C2593894
Package
Plugin,D2.8xL7.9mm
Description
-55℃~+350℃ 390mΩ 400mW Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS