WW12FT2R00
MFR.Part #
WW12FT2R00
JLCPCB Part #
C2593778
Description
-55℃~+350℃ 2Ω 400mW Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS