WW12FT1K87
MFR.Part #
WW12FT1K87
JLCPCB Part #
C2593831
Description
-55℃~+350℃ 1.87kΩ 400mW Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS