WW12FT169R
MFR.Part #
WW12FT169R
JLCPCB Part #
C2593789
Description
-55℃~+350℃ 169Ω 400mW Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS