ASR1JA220R
MFR.Part #
ASR1JA220R
JLCPCB Part #
C2646031
Description
-1800ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 220Ω Metal Film Resistor ±5% 插件,D5xL15mm Through Hole Resistors ROHS