WCB5FB150R
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
WCB5FB150R
JLCPCB Part #
C2646703
Package
Plugin,22.2x9.5mm
Description
-55℃~+275℃ 150Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,22.2x9.5mm Through Hole Resistors ROHS