CF1JT150K
MFR.Part #
CF1JT150K
JLCPCB Part #
C2590589
Description
-55℃~+155℃ -850ppm/℃~0ppm/℃ 150kΩ 1W Carbon Film Resistor ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS