VM5JB270R
MFR.Part #
VM5JB270R
JLCPCB Part #
C2645014
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+250℃ 270Ω 5W ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS