RSF3JT300R
MFR.Part #
RSF3JT300R
JLCPCB Part #
C6459891
Description
-55℃~+235℃ 300Ω 3W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D6xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS