VM10JB82R0
MFR.Part #
VM10JB82R0
JLCPCB Part #
C3488553
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+250℃ 10W 82Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=7.5mm Through Hole Resistors ROHS