SP3AJT62R0
MFR.Part #
SP3AJT62R0
JLCPCB Part #
C2593527
Description
-55℃~+350℃ 4W 62Ω Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL12.7mm Through Hole Resistors ROHS