RV821K10T
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RV821K10T
JLCPCB Part #
C2441676
Package
Plugin
Description
1.355kV 120pF@1kHz 2.5kA 400mW 510V 670V 820V 85J 插件 Varistors ROHS