RV511K14T
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RV511K14T
JLCPCB Part #
C2441671
Package
Plugin
Description
121J 320V 390pF@1kHz 4.5kA 415V 510V 600mW 845V 插件 Varistors ROHS