RV471K05T
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RV471K05T
JLCPCB Part #
C2441669
Package
Plugin
Description
100mW 15J 300V 385V 400A 470V 55pF@1kHz 810V 插件 Varistors ROHS