RV271K07T
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RV271K07T
JLCPCB Part #
C2441654
Package
Plugin
Description
1.2kA 175V 185pF@1kHz 18J 225V 250mW 270V 455V 插件 Varistors ROHS