RSPF2JT1K30
MFR.Part #
RSPF2JT1K30
JLCPCB Part #
C2590836
Description
-200ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.3kΩ 2W Metal Oxide Film Resistor ±5% 插件,D4xL11mm Through Hole Resistors ROHS