RSMF5JT68R0
MFR.Part #
RSMF5JT68R0
JLCPCB Part #
C2593333
Description
-55℃~+235℃ 5W 68Ω Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D6xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS