RSMF5JT30K0
MFR.Part #
RSMF5JT30K0
JLCPCB Part #
C3415207
Description
-55℃~+235℃ 30kΩ 5W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D6xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS