RSMF5JT200R
MFR.Part #
RSMF5JT200R
JLCPCB Part #
C6460275
Description
-55℃~+235℃ 200Ω 5W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D6xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS