RSF3JT1K10
MFR.Part #
RSF3JT1K10
JLCPCB Part #
C7302840
Description
-55℃~+235℃ 1.1kΩ 3W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D6xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS