RSMF3FB82R5
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RSMF3FB82R5
JLCPCB Part #
C5878526
Package
Plugin,D5.5xL15mm
Description
-55℃~+235℃ 3W 82.5Ω Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ Plugin,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS