RSMF2JT75K0
MFR.Part #
RSMF2JT75K0
JLCPCB Part #
C2590126
Description
-55℃~+235℃ 2W 75kΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS