RSMF2JT15K0
MFR.Part #
RSMF2JT15K0
JLCPCB Part #
C2584544
Description
-55℃~+235℃ 15kΩ 2W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS