RSF1GT2R70
MFR.Part #
RSF1GT2R70
JLCPCB Part #
C3356348
Description
-55℃~+235℃ 1W 2.7Ω Metal Oxide Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS