RSMF1JTR300
MFR.Part #
RSMF1JTR300
JLCPCB Part #
C2590333
Package
Plugin,D3.2xL9mm
Description
-55℃~+200℃ 1W 300mΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.2xL9mm Through Hole Resistors ROHS