RSF12JT820R
MFR.Part #
RSF12JT820R
JLCPCB Part #
C2588359
Description
-55℃~+200℃ 500mW 820Ω Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.2xL9mm Through Hole Resistors ROHS