RSF5JB47K0
MFR.Part #
RSF5JB47K0
JLCPCB Part #
C5738255
Description
-55℃~+235℃ 47kΩ 5W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D8xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS