RSF5JT680R
MFR.Part #
RSF5JT680R
JLCPCB Part #
C5738312
Description
-55℃~+235℃ 5W 680Ω Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D8xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS