RSF5JT27R0
MFR.Part #
RSF5JT27R0
JLCPCB Part #
C7064259
Description
-55℃~+235℃ 27Ω 5W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D8xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS