RSF5JT2R00
MFR.Part #
RSF5JT2R00
JLCPCB Part #
C6459924
Description
-55℃~+235℃ 2Ω 5W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D8xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS