RSF5JB1R60
MFR.Part #
RSF5JB1R60
JLCPCB Part #
C7352798
Description
-55℃~+235℃ 1.6Ω 5W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D8xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS