RNCF2010BKE44K2
MFR.Part #
RNCF2010BKE44K2
JLCPCB Part #
C4301176
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 333mW 44.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS