RSF5JB100K
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RSF5JB100K
JLCPCB Part #
C6459905
Package
Plugin,D8xL24.5mm
Description
-55℃~+235℃ 100kΩ 5W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D8xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS