RSF3JT68R0
MFR.Part #
RSF3JT68R0
JLCPCB Part #
C7064220
Description
-55℃~+235℃ 3W 68Ω Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D6xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS