RSF3JT100R
MFR.Part #
RSF3JT100R
JLCPCB Part #
C3398946
Description
-55℃~+235℃ 100Ω 3W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D6xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS