RSF3JT16R0
MFR.Part #
RSF3JT16R0
JLCPCB Part #
C2592857
Description
-55℃~+235℃ 16Ω 3W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D6xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS