RSF3JT160K
MFR.Part #
RSF3JT160K
JLCPCB Part #
C6206953
Description
-55℃~+235℃ 160kΩ 3W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D6xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS