RSF3JB2K20
MFR.Part #
RSF3JB2K20
JLCPCB Part #
C2645332
Description
-55℃~+235℃ 2.2kΩ 3W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D6xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS