RSF1FB1R00
MFR.Part #
RSF1FB1R00
JLCPCB Part #
C2644258
Description
-55℃~+235℃ 1W 1Ω Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS