RSF3JB22K0
MFR.Part #
RSF3JB22K0
JLCPCB Part #
C6665813
Description
-55℃~+235℃ 22kΩ 3W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D6xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS