RSF2JTR510
MFR.Part #
RSF2JTR510
JLCPCB Part #
C2591369
Description
-55℃~+235℃ 2W 510mΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS