RSF1JTR510
MFR.Part #
RSF1JTR510
JLCPCB Part #
C3369471
Description
-55℃~+235℃ 1W 510mΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS