RSF2JT5K60
MFR.Part #
RSF2JT5K60
JLCPCB Part #
C2584319
Description
-55℃~+235℃ 2W 5.6kΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS