RSF2JT130R
MFR.Part #
RSF2JT130R
JLCPCB Part #
C3570580
Description
-55℃~+235℃ 130Ω 2W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS