RSF2JT120R
MFR.Part #
RSF2JT120R
JLCPCB Part #
C3461708
Description
-55℃~+235℃ 120Ω 2W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS