RSF2JB3K90
MFR.Part #
RSF2JB3K90
JLCPCB Part #
C2644096
Description
-55℃~+235℃ 2W 3.9kΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS