RSF2FT44K2
MFR.Part #
RSF2FT44K2
JLCPCB Part #
C2591801
Description
-55℃~+235℃ 2W 44.2kΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS