RSF2JB150K
MFR.Part #
RSF2JB150K
JLCPCB Part #
C2643957
Description
-55℃~+235℃ 150kΩ 2W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS