RSF3JB150K
MFR.Part #
RSF3JB150K
JLCPCB Part #
C2645166
Description
-55℃~+235℃ 150kΩ 3W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D6xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS